Zo života … stretnutie s metódou Cesta

Som rada, že sa s Vami môžem podeliť o svoje skúsenosti s metódou cesta z reakcií svojich klientov. Pripájam pohľad späť na vnímanie zmien v živote ženy, ktorá si prešla svojou „Cestou“:

„V auguste minulého roka sa mi nahrnulo veľa povinností a práce a odrazu som mala pocit, že to nie som ja. Navyše, dostavil sa stres a s ním spojené zdravotné problémy. Najprv to bolo nechutenstvo s vracaním, nespavosť, únava, bolesť celého tela, neskôr potenie rúk a nôh spojené s dýchavičnosťou a bolesťou na krku.

Skúšala som liečivé čaje, relaxačnú hudbu, uvoľniť sa, nasilu dávať do seba jedlo, chodila som po lekároch, a podobne. Výsledky som mala totiž v poriadku. Nič nepomáhalo, ba sa to zhoršovalo.

Keď sa dostavili aj problémy s bolesťou na hrudníku a nepravidelným rytmom srdca bála som sa o seba. Nebola som to ja, ako predtým svieža, plná energie a očakávaní, čo prinesie nasledujúci deň.

Mala som to šťastie, že som už mala česť stretnúť sa so Zdenkou už predtým a spomenula som si na ňu a vyhľadala ju, bola to pre mňa posledná nádej… . Absolvovala som s ňou niekoľko sedení „Cesta“, na ktorých moje telo prešlo „očistou“.

Už pri prvom sedení som cítila, že sa so mnou niečo deje. Začala som viac spávať, prišlo mi síce par krát zle behom poprocesových dní, ale to bolo iba signálom, že sa hýbem správnym smerom. Nasledovali ďalšie procesy a po každom z nich mi bolo lepšie a lepšie a nemusela som nič robiť. Proste som robila denné činnosti tak, ako doteraz. Telo sa liečilo samo a uzdravovalo zo svojich emocionálnych problémov, ktoré som ja osobne mala veľmi výrazné. Pridávala sa k tomu energia, ešte aj teraz, pár mesiacov po začatí liečenia ju naberám.

Čo je pre mňa to najpodstatnejšie, odišli a úplne zmizli moje zdravotné problémy!!! Vrelo odporúčam program „Cesta“ každému, kto sa ocitol v podobnom stave alebo má zdravotné problémy a chce sa ich zbaviť. Naozaj „Cesta“ funguje!“

Jana 🙂

Zdenka Némethová
Som psychologička a trénerka vzťahov. Pomáham párom rozvíjať a žiť svoj láskyplným vzťah, pritom zostať samými sebou a žiť život podľa svojich predstav. Svojim klientom šetrím čas a energiu investovanú do pokusov a omylov, aby nestrácali svoju nádej a pozitívne vyhliadky prv, než sa priblížia k svojim cieľom.Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre